Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Relacja z oldschoolowego otwarcia sezonu w EASY Surf Shop
Autor: EASY Surf Shop   
02.04.2012.
 

Oczekiwania mieliśmy różne i każdy z ekipy EASY spodziewał się czegoś innego, koniec końców, wycieczką w czasie, którą ufundowali nam prawdziwi Old Schoolowcy, wszyscy byliśmy zaskoczeni… i Wy też byście byli! W sobotę w naszym sklepie zorganizowaliśmy Otwarcie Sezonu i nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego (grill i piwo to raczej standard na tego typu imprezach), gdyby nie konkurs na najbardziej Old Schoolowy sprzęt !

Przykładowa grafika

Aura pogodowa była o tyle ciekawa, że mogliśmy tego dnia liczyć za równo na słońce jak i śnieg, zatem nie ma co narzekać… Rozstawiliśmy namiot, rozpaliliśmy grilla, w sklepie stanęły ławeczki i z chwili na chwilę przybywało sprzętu, który nie przypominał tego co dziś możecie zobaczyć na wodzie, a niektórych rzeczy nie znajdziecie nawet w zakamarkach albumów wujka Google’a.

 

Przykładowa grafika

 

Wśród Old Schooli pojawiały się głównie deski oraz żagle, nasz sklep cofnął się w czasie o jakieś 20-30 lat! Drewniane miecze, wiązane bomy, wszechobecny kolorowy dakron niczym na Hawajach X-lat temu wróciły na scenę! Podczas prezentacji, które zgotowali nam właściciele ów antyków raczyliśmy się kiełbaskami z grilla i witaliśmy kolejnych przybywających do nas gości. Jedną z największych atrakcji był udostępniony przez Maćka Stankowskiego polski projekt deski z żaglem FAN 330 wykonany przez Piotra Jankowiaka, zgadnijcie ile może mieć lat!

Przykładowa grafika

Do nagrody, nie ukrywamy, pretendentów było kilku, bez wątpienia zaprezentowali sprzęt godny miana Old Schoola, mimo to największym (i najlepiej przygotowanym) reprezentantem „starej gwardii” był bez wątpienia Pan Jerzy Nagórski, występujący tego dnia we wspaniałym ortalionie Windglidera z 1982 roku! Pan Jerzy zaprezentował przez szeroką publicznością zestaw Windglidera: dakronowy żagiel w rozmiarze 6.5 oraz deskę Windglider Bahia – rocznik 1982. Z całą pewnością Pan Jurek jest żywą legendą, warto wspomnieć, nie tylko o tym, że zetknął się z samymi początkami windsurfingu w naszym kraju, ale również o tym, że nadal pływa na desce i ściga się na raceboardach!

Wszyscy Old Schoolowcy zostali nagrodzeni bonami pieniężnymi! Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów!

Przykładowa grafika

 Przykładowa grafika

 Przykładowa grafika

Team EASY Surf Shop


Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.