Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Zapraszamy na Oldschoolowe Otwarcie Sezonu !
Autor: EASY Surf Shop   
22.03.2012.
 
Gnani podmuchami wiosny i ciepłego powietrza postanowiliśmy nie ociągać się ani chwili dłużej! Chcemy razem z Wami odpalić i ochrzcić nowy sezon:) Zapraszamy Was do EASY dnia 31-ego marca (sobota) od godziny 10.00 do 16.00 !
 
Przykładowa grafika
Konkurs OLD SCHOOL! Do zgarnięcia 1000 zł!!!

Tego dnia nie zabraknie atrakcji, a główną z nich będzie mała wycieczka w czasie - mamy nadzieję, że odbędziecie ją razem z nami, a właściwie, że pomożecie ją nam zorganizować!

Na czym to polega?

Przyjeżdżacie na otwarcie sezonu do EASY, do naszego nowego sklepu przy Olsztyńskiej (niedaleko Kiekrza, przy głównej drodze na Tarnowo) i przywozicie ze sobą najbardziej old schoolowy sprzęt wind lub kite jaki macie! TAK, czas odkurzyć stare graty i wyciągnąć swoje stare sprzęty na światło dzienne! W konkursie biorą udział: żagle, deski, całe pędniki oraz latawce kitesurfingowe!

Prezentacje Old Schooli przez cał dzień (10.00-16.00)!

NAGRODA!

Za najbardziej "odjechanego" Old Schoola, ekipa EASY przyznaje nagrodę w postaci bonu 1000 zł do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie. Bon będzie obowiązywał aż do końca sezonu 2012 i należy go w tym czasie wykorzystać, najlepiej na całą kwotę ponieważ nie wydana kasa przepada!

Co więcej?

Tego dnia nie zabraknie atrakcji: grill, piwo, zdjęcia, super ceny na sprzęt i prezenty-niespodzianki dla wszystkich, którzy nas tego dnia odwiedzą!

Do zobaczenia!

EASY
 
 
Przykładowa grafika
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.