Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Archiwalne ujęcia prosto z Pozo
Autor: Karol Politański   
18.12.2011.
 

Macie już dość filmów przepełnionych efektami, muzyką typu elektro i niesamowitymi wariacjami... brakuje wam old-school’owego klimatu w filmach, ostrych crash’y, rock’owej muzyki i starego stylu? Jak się okazuje mój dysk ukrywa wiele ciekawych materiałów tego typu. Oto jeden z nich, materiał dla miłośników takich właśnie old-school’owych szalonych akcji.

 

Przykładowa grafika

 

Jakość.... no cóż, jak na film zgrywany z kasety VHS nie jest zła, dźwięk niestety fatalny, montaż pozostawiam do oceny indywidualnej. Za to ciekawostką na pewno jest parę postaci: młody i gibki Bjorn Dunkerbeck, Robby Naish (ze swoim charakterystycznym nisko zamocowanym bomem), Francisko Goya, Josh Stone (legenda, która na filmie pokazuje najnowsze tricki freestyle- Spock, Vulcano), szalony Francus którego popisową sztuczką był double forward, lub widowiskowe w Londynie wskakiwanie na... siedzenia dla publiczności lub wyjścia ewakuacyjne... mowa tu oczywiście o Robercie Teriitehau, legenda Gran Canarii Marcos Perez, szalony Jason Polakov, bracia Pritchard i wielu innych o których dzisiaj już się nie mówi. Ponadto czy nie wydaje wam się że fala na Pozo była większa, szczególnie na ujęciach od 10:30 minuty filmu! Ciężko mi podać dokładne lata w których dzieje się akcja, ale sądząc po sprzęcie może to być 2000 rok. Stara kadra robiła tricki które dziś ciężko już zobaczyć na zawodach PWA... warto obejrzeć.

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.