Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Żaglownia Forward-Sails
Autor: Piórek   
06.12.2011.
 
W związku z nawiązaniem współpracy z firmą Forward-Sails mamy przyjemność poinformować, że wszyscy nasi Forumowicze mają zniżkę 10% na usługi i produkty "hand made" w firmie Forward-Sails po podaniu nicka forumowego.
Przykładowa grafika
Żaglownia Forward-Sails specjalizująca się między innymi w serwisie żagli, uzupełniła ostatnio swoją ofertę o wyjątkowe gadżety windsurfingowe. Z materiałów powstających podczas napraw oraz utylizacji żagli, których serwis jest już nieopłacalny powstają unikalne torby, paski i portfele. Produkty posiadają windsurfingowego ducha, ponieważ są częścią historii naszego pięknego sportu. Nowe wcielenie żagli jest doskonałym i niebanalnym pomysłem na prezent dla maniaka deski. Każdy, absolutnie każdy produkt jest inny i niepowtarzalny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Forward-Sails na stronie internetowej - http://www.forward-sails.pl
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.