Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

PWA 2011 - tegoroczni triumfatorzy!
Autor: EASY Surf Team   
03.10.2011.
 
PWA w tym roku pełne było niespodzianek, ale czy na pewno wszyscy są zaskoczeni kolejnym (to chyba już 12-sty...) tytułem Bjorna Dunkerbecka? Sami jesteśmy ciekawi jak długo ten gość będzie jeszcze w czubie, na razie z pewnością nie zamierza przejść na emeryturę:) Zaskoczeniem z pewnością jest II miejsce Antoine'a! Dla nas jednak najważniejsze jest III miejsce Bena Van Der Steena, który na początku sezonu został Team Riderem Loftsails!
 
 
Przykładowa grafika
 
 
Przykładowa grafika
Ben Van Der Steen (Loftsails) - III miejsce w Slalomie
 
 Chcielibyśmy również podkreślić (to już, któryś raz z rzędu) tegoroczną dominację zawodników freestyle z teamu Gaastra! Model PURE, zaprojektowany przez nowego designera żagli Gaastry, Petera Munzlingera okazał się prawdziwym przełomem - dwa tytuły mistrzowskie zdobyte!
 

Przykładowa grafika
Steven Van Broeckhoven (Gaastra) - I miejsce we Freestyle

 

Warto dodać, że wśród mężczyzn, II miejsce należy do Kiri Thode'a - również pływającego na Gaastrze. W pierwszych 6 miejscach we Freestyle'u, aż 4 osoby są z tego teamu, należą do nich również Tonky Frans oraz Davy Scheffers!

 Przykładowa grafika
Sarah Quita Offringa (Gaastra) - I miejsce we Freestyle
 
Sarah Quita także wymaga odpowiedniego komentarza - jest to z pewnością zawodniczka kompletna, Freestyle to nie jedyna konkurencja, w której Sarah góruje, w tym roku zajęła również I miejsce w Slalomie kobiet! Gratulacje!
 
 Przykładowa grafika