Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Krynica Morska jako alternatywa dla Półwyspu Helskiego
Autor: Summer Dream   
07.06.2011.
 
Wyjazd ze szkoleniem windsurfingowym do Krynicy Morskiej z SummerDream. Aż 18h na wodzie podczas wyjazdu: 12h pływania z instruktorem + 6h pływania indywidualnego! Chcesz połączyć aktywny wypoczynek z wieczorami, które aż tętnią imprezowym klimatem? Strzał w dziesiątkę! Zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia na cztery tygodniowe wyjazdy w lipcu i sierpniu do Krynicy Morskiej.
 
http://www.hotis.pl/images//summer%20%282%29.jpg
Może trochę o samym miejscu? Naszym zdaniem trochę niedocenione przez turystów, tych aktywnych, jak i tych nastawieniem na chilling plażowy i nocne imprezy. Ciężko stwierdzić dlaczego tak jest, skoro to miejsce ma bardzo dobrą infrastrukturę turystyczną, szczególnie jeżeli chodzi o zabawę na desce windsurfingowej. Jest tutaj dostęp do zalewu wiślanego, gdzie warunki do pływania na desce z żaglem są praktycznie takie same jak chociażby na półwyspie helskim. W Krynicy po drugiej stronie lądu mamy do dyspozycji morze i piaszczystą plażę, a do tego świetne jedzenie w porcie, no i rzecz jasna bazę klubową, gdzie można spędzić niezapomniane wieczory. Czy zatem zatoka pucka ma coś czego nie ma zalew wiślany? Bynajmniej. Jesteśmy nawet skłonni stwierdzić, że w tym momencie, po zamknięciu większości beachbarów i przeniesieniu jednego z większych – Solaru – do Władysławowa, półwysep helski straci swoją iskrę i nie będzie przyciągał tyle młodzieży. Dlatego proponujemy doskonałą alternatywę dla osób, które lubią aktywny wypoczynek z deską windsurfingową za dnia, a wieczorem nie potrafią odmówić dobrej imprezie w doborowym towarzystwie. Poniżej dokładny opis szkolenia windsurfingowego i informacje o wyjeździe.
 
Szkolenie:
Szkolenie windsurfingowe odbywa się od poniedziałku do soboty w grupach 5-7 osobowych.
Grupy będą podzielone według poziomu zaawansowania na początkującą i zaawansowaną.
Każdy uczestnik szkolenia spędzi na wodzie 12h w grupach z instruktorem, dodatkowo ma zapewnione 6h pływania samodzielnego. Zajęcia odbywają się w godzinach 10 - 19, 2h dziennie na wodzie z instruktorem i 1h dziennie tzw. wolnego pływania. Szkolenia będą prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Uczestnik zajęć będzie miał do dyspozycji komplet windsurfingowy (deska + pędnik+ trapez). Dodatkowo uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne i pianki neoprenowe w ramach dostępności rozmiaru. Bezpieczeństwo na wodzie będzie zapewniać motorówka asekuracyjna.
 
Sprzęt wykorzystywany do zajęć to nowoczesne deski dostosowane do umiejętności kursantów.

Program szkolenia:
Szkolenie w szkółce Activezone prowadzone jest według autorskiego programu stworzonego na podstawie wieloletnich doświadczeń zarówno w dziedzinie szkolenia osób początkujących, jak i zawodników windsurfingu na najwyższym poziomie.

Program szkoleniowy dla grup początkujących obejmuje:
• krótkie wprowadzenie teoretyczne (budowa sprzętu, nazewnictwo, podstawy bezpieczeństwa na wodzie, rozpoznawanie kierunków wiatru)
• opanowanie równowagi na desce, podnoszenie żagla, zasady sterowania deską
• podstawowe zwroty (m.in. rufa, zwrot przez sztag), start z plaży
• początki pływania w trapezie, próby wejścia w ślizg

Program dla grup zaawansowanych:
• start z wody, pływanie w ślizgu w trapezie
• pływanie w footstrapach, zwrot przez rufę w ślizgu, domykanie żagla
• podstawy Freestyle.

Turnusy:
11-17 lipiec
18-24 lipiec
25-31 lipiec
01-07 sierpień

Ceny:
Pod namiot bez transportu – 699 PLN
Pod namiot z transportem – 749 PLN
Przyczepa bez transportu – 799 PLN
Przyczepa z transportem – 849 PLN
 
 
http://www.hotis.pl/images/summer.jpg

Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, że to żadna ściema!

Zapraszamy na
www.summerdream.pl
www.facebook.com/summerdreamfanpage
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.