Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Firma "Bul Sails", usługi żaglomistrzowskie i naprawcze
Autor: Karol   
30.06.2010.
 

Firma „Bul Sails” zaprasza do swojej siedziby mieszczącej się w okolicach Częstochowy. Ponad 30 letnie doświadczenie, pasja i dokładność, to główne atuty „Bul Sails”. Ponadto właściciel to prawdziwe kompendium wiedzy o żeglarstwie, który chętnie podzieli się z wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przykładowa grafika

Kilka słów od właściciela:

Moja firma powstała w 2009 roku, jest więc nową firmą świadczącą usługi dla żeglarstwa i windsurfingu.
Główną specjalnością firmy są usługi żaglomistrzowskie w zakresie napraw żagli windsurfingowych; napraw ewentualnych przeróbek i szycia żagli turystycznych do łodzi i jachtów żaglowych.
Na zamówienie szyję pokrowce na sprzęt windsurfingowy i żeglarski oraz różne akcesoria żeglarskie takie jak np: mocne i eleganckie worki żeglarskie, kieszenie fałowe - podwójne i potrójne, pasy balastowe wg podanych wymiarów, protestówki, i inne wg życzeń klientów.
Większość moich produktów jest wykonywana wg moich własnych projektów.
Przy produkcji swoich wyrobów stawiam na jakość, w związku z czym wszystkie szwy wykonuję podwójnie, użwając mocnych poliestrowych nici wysokiej klasy, co daje gwarancje trwałości połączeń.
Oferta moich usług obejmuje również naprawy tapicerki jachtowej i drobne naprawy oraz ewentualne przeróbki sprzętu pływającego i turystycznego - bardziej w drewnie niż w laminatach.

Służę również pomocą w zakresie poradnictwa jachtowego poprzez doradztwo i pośrednictwo w wyszukiwaniu i zakupie odpowiedniego sprzętu i akcesoriów żeglarskich oraz udzielaniu porad z zakresu żeglarstwa wszystkim początkującym żeglarzom i przyszłym armatorom jachtowym.
Wreszcie jako Młodszy Instruktor Żeglarstwa i Sternik jachtowy oferuję swoje usługi w zakresie szkolenia żeglarskiego i "skipperingu" czyli prowadzenia jachtów na zlecenie - sternik do wynajęcia.
Otwierając firmę pragnę służyć wszystkim Braciom Żeglarzom i Windsurferom, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie w taki sposób, ażeby wszyscy moi przyszli klienci byli w pełni zadowoleni z moich usług.
Zapraszam więc wszystkich zainteresowanych do korzystania z moich usług.

1.
bul sails.jpg

Z żeglarskim pozdrowieniem
Wojciech Bulek
sternik jachtowy
Młodszy Instruktor Żeglarstwa

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.bulsails.republika.pl/

- artykuł reklamowy -

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.