Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Karol Bogalecki - nowy zawodnik eSurf.pl !
Autor: Piórek   
28.05.2010.
 

Jesteśmy dumni oznajmić że Karol Bogalecki POL-720 jest naszym nowym team riderem! Karol to jeden z najbardziej hardcorowych zawodników na Polskiej scenie freestyle co przy jego wieku daje dobre noty na przyszłe lata! Cieszymy się ze możemy wspierać młodych utalentowanych zawodników i z niecierpliwością czekamy na postępy oraz materiały od Karola!

esurf  2

Karol będzie używał żagli Simmer Style Blacktip oraz desek Quatro Freestyle-Wave. Ten zestaw na pewno pomoże rozwinąć jeszcze bardziej jego radykalny styl. Oto kilka słów, które powiedział po pierwszym pływaniu na Helu w tym roku:

"Jestem nowym zawodnikiem eSurf
Rok maturalny nie jest łatwym czasem dla żadnego surfera. Przygotowań do egzaminów tyle, że nie idzie tego pogodzić z treningami (przynajmniej w oczach głównego sponsora - rodziców). Straszą, że matura, że trzeba się uczyć i nie ma mowy o pływaniu. Jednak jestem pewien, że tydzień w Dahabie nie obniżył by mi wyników. Co więcej, kryzysu ciąg dalszy, dotyka więc on nawet sceny windsurfingowej w Polsce i tak o to zakończyła się moja współpraca z ostatnim sponsorem.
No i jest środek marca, a ja bardziej niż maturą stresuję się tym, że nie mam sprzętu. Na ratunek pojawił się Kuba Kosmowski, oferujący mi sponsoring od eSurf.pl. Dostałem propozycje pływania na deskach Quatro i żaglach Simmer Style. Co to jest, to pierwsze, to chyba tłumaczyć nie trzeba skoro nawet Jason Polakow na nich, śmiga, a pierwsze pływanie na nowym modelu fristajlowego żagla Blacktip umocniły mnie w decyzji podjęcia współpracy z eSurf.pl.

Ostatni piątek kwietnia, zakończenie roku szkolnego w Ogólnokształcącym Liceum Jezuitów. Musiałem się zerwać szybciej, bo akurat przyjechała deska kurierem i nie miał kto jej odebrać w domu. Wiatr też właśnie przybył to pojechałem do Rewy. Wiało, a ja w KOŃCU pływałem, po raz pierwszy od października. Jakby szczęścia było mało muszę przyznać, że deska Quatro Freestyle 95, jest niesamowita. Nie jest to klasyczna fristajlówka o wielkim tyłku, ale mimo to na płaskiej wodzie skacze i kręci się dobrze. Najbardziej jednak zaskoczyły mnie żagle Simmer. Myślałem, że poza Neilprydem i Northem czy Gaastrą nie ma innych tak dobrych żagli. Zmieniłem zdanie pływając na SS Blacktipie 4.5. Żagiel niezwykle lekki, sztywny, szybko łapie wiatr do ślizgu. Ciekawym patentem żagla jest konstrukcja Strech Control. dzięki, której pracuje on o wiele dynamiczniej.
Na szczęście teraz cztery miesiące wakacji, więc mogę odbić sobie za te wszystkie dni bez pływania. Wspomagany przez eSurf, Quatro i Simmer Style obmyśliłem prosty plan. Pływać pływać i jeszcze raz pływać. Chodź jeszcze nie wiem gdzie! Wiatr poprowadzi.

Karol Bogalecki pol720 (eSurf.pl/ Quatro, Simmer Style)”

Trzymamy kciuki za Karola, za jego matury i eSurf.pl na pewno zrobi wszystko żeby było o nim słychać jak najwięcej!

3

4

Źródło: www.esurf.pl

Photo: www.esurf.pl

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.