Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Pomorskie spotkanie Hotisowców
Autor: Piórek   
12.04.2010.
 

Data -10 kwietnia, godzina - 12.00, miejsce - Rewa, wydarzenie - pierwsze oficjalne pomorskie spotkanie Hotisowców...Spoko

 

Pogoda tego dnia nie rozpieszczała, temperatura powietrza wynosiła około 3-4stC, wody 5-6stC i wiała solidna 3. Z całej ekipy, która się stawiła tego dnia, a było parę osób, najodważniejszy i zarazem najbardziej spragniony pływania okazał się galu3. Szybko otaklował 8,4 m2 żagiel, wyjął dechę z pokrowca, błyskawicznie się przebrał i już stał w wodzie. Wystarczyła chwila, a już był na desce i zaczynał sezon. Pierwsze halsy wyglądały ciężko, jak to po przerwie zimowej bywa, ale w miarę upływu czasu się rozkręcał. Żagiel 8,4 wystarczył na zaliczenie pierwszych ślizgów oraz katapy Spoko (wszystko zostało uwiecznione na filmie który nakręcił traq). galu3 dopingowany przez innych forumowiczów, wśród których byli: Maryska z chłopakiem, Pucek_Gdynia, Emil-Gdynia, jim z żoną, traq i ja, zakończył pływanie zmarznięty aczkolwiek szczęśliwy. Szybko zwinął sprzęt, zapakował na dach i pojechaliśmy wszyscy razem kawałek dalej na pogaduchy i konsumpcję (Maryskowych muffinek i słonych ciasteczek przygotowanych przez żonę jim'a).

Na spotkanie przybył również Piotr Olewiński (były reprezentant, a obecnie trener Sopockiego Klubu Żeglarskiego Hestia Sopot), który przedstawił nam swoje plany rozbudowy Rewa Surf Centrum. Więcej o inwestycji i Centrum wkrótce.

Generalnie spotkanie można udać za bardzo udane. Fajnie było spotkać ludzi, których zna się tylko z forum, pogadać, wymienić doświadczenia. Mam nadzieję, że to spotkanie to tylko początek i w przyszłości będziemy umawiać sie częściej na wspólne pływanie i nie tylko. Mam także nadzieję, że kiedyś zorganizujemy regaty w Rewie, na które przyjadą wszyscy Hotisowcy z całej Polski. Poniżej znajduje się galeria zdjęć oraz film z pierwszymi ślizgami i katapą galu3.

Galeria ze spotkania: http://traq.fotosik.pl/albumy/751136-2.html

Film z pływania galu3: www.youtube.com/watch?v=2vLN8dFBkPc

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2022 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.