Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasło



Sprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Wolnoć Tomku w swoim ... namiocie
Autor: Betty   
12.08.2009.
 
Kawalkada wielkich białych camperów na włoskich lub niemieckich rejestracjach to bardzo częsty widok na europejskich drogach w czasie wakacji. W Europie Zachodniej moda na wypoczynek na polach kempingowych przeżywa prawdziwy renesans. Także wśród Polaków zauważyć można w ostatnich latach wzrost zainteresowania wakacjami pod namiotem.
 
 
Sytuację tę może tłumaczyć jednak raczej nie moda a fakt, że zorganizowane wczasy dla całej rodziny to spory wydatek. Z drugiej zaś strony ośrodki wczasowe i kompleksy turystyczne w okresie urlopowym w niczym nie przypominają cichych i spokojnych miejsc do wypoczynku. Tłok i harmider, jakie tam panują niczym się nie różnią od codzienności miast, w których spędzamy większość roku. Polacy, zachęceni polepszającą się infrastrukturą kempingową w Polsce i Europie i ograniczeni niestety szczuplejszymi portfelami, coraz częściej wybierają wyjazdy pod namiot. Jeśli nasz sprzęt kempingowy zalegający od dekad w szafie nie nadaje się już do użytku, to warto teraz skorzystać z  wyprzedaży namiotów Campus i Alpinus.
Na dłuższe, stacjonarne wyjazdy, podczas których nie będziemy się często przemieszczać, CampuS radzi wybrać model o pojemności większej od ilości osób, które mają w nim mieszkać - podwyższa to zdecydowanie komfort wypoczynku. Na przykład model harvard de luxe 4+2 jest komfortowym rodzinnym namiotem z obszernym i wysokim przedsionkiem.  
Komfort i wygodę w środku zapewniają dwie sypialnie. Aby uniemożliwić wizytę różnym nieproszonym insektom, przejście do wnętrza namiotu jest na całej wysokości zabezpieczone drobną moskitierą. Dzięki zastosowaniu systemu Pin&Ring tj. odpowiedniego rozmieszczenia obciągów i mocowania szpilek, namiot ten jest wyjątkowo stabilny i odporny na silne podmuchy wiatru. Deszcz również nie zagrozi rodzinnym wakacjom dzięki materiałom, z których zrobiono tropik oraz podłogę, a także specjalnemu procesowi laminowania szwów od wewnątrz taśmą poliuretanową, na ciepło. Odporność na deszcz nie wyklucza komfortu przebywania w nawet szczelnie zasuniętym namiocie - sypialnie zbudowane są bowiem z oddychającego nylonu, a boczne okna wentylacyjne ułatwiają swobodną cyrkulację powietrza.
 
 
Teraz namiot harvard de luxe 4+2 oraz wiele innych modeli namiotów Campus i Alpinus w mega promocji. Produkty dostępne na stronie www.planetoutdoor.pl 
 
 - Artykuł reklamowy-
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!



mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »








© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.