Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Fuerteventura/Sotavento 2009
Autor: Betty   
22.07.2009.
 
Po tygodniu w Pozo, cała czołówka światowego windsurfingu pojawiła  się na białych plażach Sotavento, gdzie od 22 lipca do 1 sierpnia odbędzie się kolejna impreza PWA, która  obejmować będzie konkurencje Slalom i Freestyle.
 
Wybrana grafika

Gospodarzem imprezy jest Rene Egli Windsurf Centrum, zlokalizowane na południowo-wschodniej części wyspy.

Zawody rozpoczną się od slalomu mężczyzn (22-27 lipca), pula nagród 30.000 €, w którym wezmą udział „najwięksi” Antoine Albeau (JP / NeilPryde), Kevin Pritchard (Starboard/Gaastra/Dakine), Bjorn Dunkerbeck (Starboard/Severne), Finian Maynard (RRD/NeilPryde).
 
 Wybrana grafika
 
Od 27 lipca będziemy mogli obserwować zmagania kobiet i mężczyzn we Freestyle, gdzie pula nagród sięga 45.000 €. Tu wszystkie oczy zwrócone będą przede wszystkim na Jose 'Gollito "Estredo (Fanatic / North Sails / MFC) po jego doskonałym wyniku w Lanzarote, oraz jego głównych konkurentach:  Kiri Thode (Starboard / Gaastra), Marcillo Browne (Fanatic / North Sails / MFC), i Antxon Otaegui (JP / NeilPryde / MFC). 
 
 Wybrana grafika
 
 
  W przypadku kobiet zobaczymy na pewno niesamowitą Sarah-Quita Offringa (Starboard / NeilPryde) broniącą tytułu oraz jej bardzo doświadczone koleżanki: Daida Ruano Moreno (North Sails), Junko Nagoshi (Tabou / Simmer Style / DAKINE) , Nayra Alonso (Fanatic / Severne) i Laure Treboux (Fanatic / North Sails).
 
 
Wybrana grafika
 
 
 
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.