Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Kuba Kosmowski wraca do gry
Autor: Kuba Kosmowski   
20.07.2009.
 

Dużo czasu minęło od mojego ostatniego pływania. Po urazie reki jakiego doznałem w RPA, uszkodziłem kolano miesiąc temu co przedłużyło mój czas bez deski. Na całe szczęście już po wszystkim i bardzo się ciesze ze mogę napisać: wracam do gry. Już  jestem na Fuertaventurze na treningu przed zawodami PWA które odbędą się 25 lipca.

Wybrana grafika

 

Nowi sponsorzy, nowy sprzęt, znowu w akcji!

Wybrana grafika

Drugą bardzo ważna informacja jest fakt ze całkowicie zmieniłem sponsorów w sezonie 2009. jeżeli chodzi o sprzęt to dostałem się do dwóch międzynarodowych teamów. Będę używał desek RRD oraz żagli Simmer Style. Wszystkie wyjazdy w tym sezonie będzie zabezpieczał Unimil który utworzył nowy portal internetowy Uclub.pl oraz który  będę promował na wszystkich wyjazdach w tym sezonie. Nowym sponsorem będzie również Plasma Boardriding, firma odzieżowa prosto z duńskiego Klitmoller. Nowo powstała firma bardzo szybko się rozwija i poszerza linie a założyciel Robert Sand ma wielkie ambicje i na pewno możemy się wiele spodziewać po tej marce. Wszystkie wyżej wymienione produkty możecie kupić w nowo powstałym sklepie internetowym eSurf.pl który również będę promował. Jedynym sponsorem który się nie zmieni i od którego dalej otrzymuje wsparcie do Da Kine. Już na Fuercie będę miał nowa wersje trapezu T4 która ma kilka nowości i na pewno napisze o tym więcej już z Kanarów.

Ten sezon poświęcam na powrót do profesjonalnego windsurfingu i mam nadzieje ze już na Fuercie będę mógł powalczyć i dobrze promować moich sponsorów. Od tego wyjazdu wznowie wideo relacje „Freestyle Podcast” i co tydzień będę Was informował co aktualnie robie i nad czym trenuje.

Miejmy nadzieje ze warunki dopiszą i będę mógł szybko wrócić do pełni formy!

Wybrana grafika

Wybrana grafika

Wybrana grafika

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.