Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Trzyczęściowe maszty Northa
Autor: Morgon   
09.04.2009.
 
To nie koniec niespodzianek od Northa na ten sezon. Wygląda na to, że w tym sezonie pojawią się na rynku pierwsze trzyczęściowe maszty. North w swojej ofercie przygotował maszty zarówno SDM jak i RDM o zawartości włókna weglowego 55%.
 
Wybrana grafika

Jak zapewnia są to idealne ze względu na gabaryty maszty dla często podróżujących samolotami a także posiadaczy małych samochodów. Ciekawostką jest również to, że dzięki wymiennej środkowej części będzie można z np. masztu 370cm zrobić maszt 400cm lub nawet 430cm. Na ile jest to ekonomiczne rozwiązanie poznamy jak tylko pojawią się w Polskich sklepach.

 

Wybrana grafika

 


   

Wybrana grafika


 

Zapraszam do obejrzenia filmu reklamowego:

 

 

W tym sezonie pojawią się również carbon xtender'y specjalnie pod maszty RDM. Do wyboru będą dwa o długości 30cm i zawartości włókna węglowego 100% lub 55%.

Źródło: www.north-windsurf.com

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.