Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Himaya Sports Formula
Autor: Betty   
17.02.2009.
 
Linia kosmetyków Himaya jest dedykowana wszystkim tym, którzy aktywnie spedzają dużo czasu na wolnym powietrzu. Dzięki sportowcom, którzy testują kosmetyki Himaya Sports Formula, osiągnięto produkt zapewniający bardzo dobrą ochronę przeciwsłoneczną, pomagający aktywnemu uprawianiu sportu.

 

Wybrana grafika

 

 

Kremy Himaya wchłaniają się w skórę dzięki czemu wystarczy raz się posmarować by na długi okres być zabezpieczonym, są wodoodporne, nie spływają z potem, nie tłuszczą rąk, można je nakładać na mokrą skórę.
Himaya Sports Formula występują z filtrami: 15, 30, 45, 60.
W celu odpowiedniego doboru filtra, oraz dokładnego zapoznania się z produktem zapraszamy na stronę producenta www.himaya.com

Od autora: Polecam krem, bardzo dobrze sprawdza sie podczas pływania na desce. Nie spływa np. z twarzy i po wpadnięciu do wody i nie ma po nim okropnego, gorzkiego posmaku w ustach, nie szczypie w oczy, poza tym dobrze się wchłania i nie pozostawia na dłoniach śliskiego filtra, który utrudnia uchwyt bomu.

 

gdzie kupić:     
Sklep BoSport

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.