Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Starboard wspiera działalność charytatywną
Autor: Betty   
12.02.2009.
 
Starboard Futura jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych modeli desek Freeride’owych. W tym roku Starboard oferuje również limitowaną wersję tego modelu.
 
Wybrana grafika
Limitowana Edycja Futury dostępna jest od stycznia 2009, ale jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany jej zakupem powinien się spieszyć, ponieważ przewidziano wyprodukowanie jedynie 200 sztuk.
 
Wybrana grafika
 
 Limitowana linia Futury jest dostępna w kolorze limonki w połączeniu z perłowo białym oraz umieszczonym logo Limited Edition. Jako dodatek do deski w tej samej limitowanej wersji jest czapeczka, T-shirt oraz certyfikat Limited Edition.
 
 Wybrana grafika
 
200 limitowanych desek jest oznaczonych numerami seryjnymi od 001 do 200. Deska z numerem 001 jest opatrzona autografem założyciela „Starboarda” – Sveina Rasmussena, oraz wystawiona na aukcji, która rozpoczęła się 6 lutego, a zakończy się 15 lutego. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany fundacjom charytatywnym The Ellen MacArthur Trust (pomaga dzieciom chorym na białaczkę) i Surfers Healing (pomaga dzieciom chorym na autyzm). Poza tym, od każdej sprzedanej deski Starboard Futura Limited Edition, po 100 EUR zostanie również przekazane na cele charytatywne. W ten sposób Starboard przyczynia się do wspierania bardzo szczytnych celów.
 
Zainteresowanych aukcją zapraszamy na stronę Starboard Futura Limited Edition No 001  
Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.