Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoSprzęt, wydarzenia, ludzie
serwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Alex Mussolini zmienia team
Autor: Betty   
11.02.2009.
 

W sezonie 2009 Alex Mussolini (E-30) będzie korzystał z całkiem nowego sprzętu. Po krótkim użytkowaniu desek włoskiego producenta- RRD, hiszpański windsurfer postanowił przesiąść się na deski Tabou, a oprócz tego zakończył również związek z NeilPryde na rzecz Vandal Sails.

 

Wybrana grafika

 

Vandal Sails jest nową marką żagli windsurfingowych, właścicielem marki jest Dan Kaseler-główny projektant Gaastra, który nie kryje zadowolenia z pozyskania Alexa.
Projektant Tabou, Fabien Vollenweider, jest również bardzo pozytywnie nastawiony do współparacy z Mussolinim.


Wybrana grafika  Wybrana grafika

Co sprawiło, że zdecydowałeś się przenieść do Vandal / Tabou?

Po cięciach w zespole NP, szukałem sponsora żagli, mój wybór padł na Gaastrę, ponieważ bardzo lubię i cenię ich projekty. Dan Kaseler-główny projektant Gaastra, powiedział mi o Vandal Sails i zaproponował, abym stał się częścią nowej marki i nowych produktów.
Podobnie w przypadku desek, mam duże uznanie dla Thomas’a Traversa.
Poza tym chciałem mieć sponsora żagli i sponsora desek, którzy są częścią tej samej firmy (Gaastra & Tabou Ltd.), więc oczywistym było, że padło na Tabou Boards.
 
Ty i Thomas Traversę jesteście starymi kumplami- jak będzie się układała wasza współpraca w zespole?

 Tak! Thomas jest moim starym przyjacielem i wiele razem podróżowaliśmy. Powiedział, że ma kilka świetnych pomysłów  do wspólnej realizacji, on jest na prawdę dobry w tym co robi i sądzę, że nasza współpraca będzie bardzo korzystna. Bardzo się cieszę, że będziemy w jednym zespole.
 
Źródło: www.boardseekermag.com

 

Polecane

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkownika

 

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.