Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoserwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

Sporty pokrewne
...czyli te co skaczą i pływają do zabawy zapraszają
 
Windsurfing jest sportem, do którego potrzebujesz trochę wiatru i odrobinę wody. Czy brak tych czynników oznacza martwy sezon? Czy skazuje miłośników deski z żaglem na siedzenie przed monitorem i wpatrywanie się w prognozę na windguru? Nigdy w życiu!

Gdy jesteś nad wodą i nie ma wiatru, możesz poślizgać się na skimboardzie. Jeśli jesteś nad morzem i trafiłeś na niezłe fale, masz okazję wyszaleć się na bodyboardzie. A jeśli do tego jesteś ambitny (-a) możesz spróbować surfingu. Jeżeli za oknem gną się drzewa, a do najbliższego spotu masz kawał drogi i cierpisz na chroniczny brak czasu, warto pomyśleć o rollboardzie. Lubisz Freestyle? Popracuj nad koordynacją na deskorolce, snowboardzie czy mountainboardzie. Gdy gruby lód skuje jeziora, sporo frajdy możesz mieć na iceboardzie, iceflyerze, bojerze czy kulce. Nie przekonaliśmy Cię nadal? Spróbuj kitesurfingu z wszelkimi jego odmianami!

Jak się na tym wszystkim jeździ i pływa? Gdzie można to wszystko kupić? Jak zbudować samemu? Odpowiedzi na te wszystkie pytania i nie tylko znajdziesz w dziale pokrewne.
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.