Witaj, nie jesteś jeszcze zalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się | Odzyskaj hasłoserwis zagli
Surfnation
go2hel.pl
Kolporter RSS

O nas - Wortal Hotis.pl - Vademecum Windsurfera
Katalog WWW
Pomysł powstania specjalistycznego portalu windsurfingowego powstał pod koniec 2006 roku. Doświadczenie z wieloletniej pracy instruktorskiej, projektowania, budowy i naprawy desek, a także kilku lat startów regatach, postanowiliśmy wykorzystać do stworzenia cyklu praktycznych porad. Aby każdy z czytelników Wortalu mógł w pełni skorzystać z wiedzy naszej, jak i innych zawodowych windsurferów, utworzyliśmy także forum dyskusyjne - wspaniałe narzędzie dynamicznej wymiany informacji, dzięki któremu można otrzymać profesjonalne, bezpłatne porady, uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania i porozmawiać w gronie miłośników deski z żaglem. Fachowość porad i niepowtarzalna atmosfera forum sprawiła, że już po kilku miesiącach istnienia staliśmy się najpopularniejszym miejscem dyskusji o windsurfingu w sieci. Domowa, miła atmosfera, to także efekt czujności adminów, którzy nie tolerują braku kultury i spamu. 

Analizując dostępność publikacji o windsurfingu dla płci pięknej, stworzyliśmy cykl artykułów z praktycznymi poradami skierowanymi specjalnie do pań pływających na desce, jak i zamierzających spróbować tego pięknego sportu. Na naszych stronach znajdują się obecnie dziesiątki artykułów z dziedziny windsurfingu, w których szczególny nacisk położyliśmy na ich praktyczną wartość i przydatność. Idąc za propozycjami czytelników stworzyliśmy bezpłatną giełdę sprzętu do windsurfingu oraz miejsce do prezentacji własnych galerii zdjęć. Jak pokazują statystyki, duże zainteresowanie wzbudziły relacje czytelników z wypraw na deskę w ciekawe miesca. Idąc za zapotrzebowaniem na informacje tego typu, postanowiliśmy stworzyć dział "spoty" z prezentacją najciekawszych miejsc do żeglowania na desce, tak w Polsce, jak i na świecie. 

W styczniu 2009 roku zmieniliśmy wygląd i funkcjonalność wortalu. Wzbogaciliśmy także zespół o nowych redaktorów, rozwijając tym samym porady z technik Freestyle`owych, pływania na falach, a także nowości ze świata windsurferów.

Betty&Pablo


O nas

Zespół redakcyjny to grono prawdziwych pasjonatów deski z żaglem. Windsurfing jest tym, co nas kręci najbardziej. To nasz styl życia, sposób spędzania każdej wolnej chwili. Kto raz zarazi się "chorobą" zwaną windsurfingiem, będzie miał ją we krwi i już nigdy nie spojrzy obojętnie na poruszające się na wietrze gałęzie drzew. Naszym celem jest wskazanie Wam, jak pokochać ten sport, jak rozwijać się i czerpać z niego niczym nie ograniczoną przyjemność. I jak ten sport uprawiać bezpiecznie, przez długie lata, bez uszczerbku na zdrowiu.Współpraca

Nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się marketingiem internetowym, zwłaszcza w zakresie kampanii reklamowych i emisji reklam na naszym portalu.
 
Będzie nam bardzo miło także z każdej innej formy współpracy:
  •  polecania naszego serwisu znajomym windsurferom
  •  nadsyłania relacji z wyjazdów
  •  prezentacji zawodników, relacji z regat
  •  prezentacji nowego sprzętu
  •  wymiany banerów, buttonów lub linków tekstowych
  •  lub jakichkolwiek innych form, mogących przysporzyć realne korzyści partnerom

   Reklama

Oferujemy Państwu możliwość emisji banerów reklamowych, prezentacji spotów windsurfingowych w połączeniu z ofertą szkółki, stworzenie strony internetowej prezentującej szkółkę/sklep i jej emisję jako własną stronę, napisanie i publikację tzw. artykułów sponsorowanych oraz sponsoring regat z cyklu Hotis Cup i konkursów dla czytelników Wortalu.

Proszę o przesłanie informacji, jaką formą reklamy chcą Państwo wypromować swoje usługi i jaką ilość funduszy przeznaczyć na reklamę na naszym Wortalu/Forum. Mając te dane, przygotujemy najkorzystniejsze warianty reklamy, jej umiejscowienie, termin i okres emisji etc. Na życzenie zaprezentujemy zestawienie statystyk odwiedzin.

Prawa autorskie.

Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega "Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r." (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.

 Zespół redakcyjny

Nazwa Stanowisko Telefon Faks
Pablo Właściciel, redaktor, admin 513240609 +48447238763
Betty Właścicielka, projektant, grafik, redaktor, admin
Piórek Menadżer, redaktor, admin
Karol Redaktor, moderator forum
Hypnonaish Redaktor
Morgon Redaktor, admin
 
  • O nas   (6)
© http://www.hotis.pl, Wszystkie zawarte w wortalu artykuły są naszego autorstwa i jakiekolwiek kopiowanie ich w całości, bądź fragmentach jest zabronione i podlega Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 4.02.1994 r. (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz.83) wraz z późniejszymi zmianami.